Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bohové & Stvůry (FRAGMENT, 2014)

12. 6. 2016

bohove-a-stvury.jpgJak moc by s lidskou vírou otřáslo, kdyby se našly fosilní ostatky samotného Boha? Čtyři renomovaní vědci v čele s odbornicí na klínové písmo Emily Farrellovou jsou osloveni, aby prozkoumali převratný historický nález: atypickou obludnou lebku a sadu hliněných destiček. Emily zasvěcuje všechny členy týmu do legendy o Anunnaki, prastarém božstvu, které přiletělo na planetu Zemi a přineslo na ni život. Unikátní nálezy dávají tušit, že na sumerských pověstech možná něco je, a potomci bohů dokonce žijí mezi námi. Rozluštění šifry vyryté do destiček začíná rozsévat smrt... Tajemství mělo zůstat skryto, neuvěřitelný Boží plán neměl být nikdy odhalen. Hra o život a pravdu o vzniku lidstva začíná! Mysteriózní thriller plný akce, napětí a nečekaných odpovědí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dokonalé...

(Šárka Haltufová, 6. 10. 2018 10:37)

Děkuji Vám, nikdy jsem na žádnou knihu nereagovala, teď chci. Jste skvělý spisovatel, prosím pokračujte dál. Miluju historii a nečekaná odhalení. Tohle mě vážně dostalo, ale víc než Tajemný Etrusk, Matrix a Šifra mistra Leonarda. Jdu si sehnat další Vaše knihy. Přeji Vám hodně, hodně dobrých nápadů.

Re: Dokonalé...

(Jan Hartman , 6. 10. 2018 13:26)

Děkuju všem svým čtenářům a pozitivním komentářům na této stránce od Anety, Monči, Prue, Pavla a Šárky. Je to pro mě ta nejlepší zpětná vazba a pokaždé mě to nakopne do další tvorby. Snad vás, Šárko, nezklamu. V minulosti jsem rád střídal žánry. Teď momentálně dokončuju svůj nejnovější román s pracovním názvem Boží software, kde lehce na Bohové a Stvůry odkazuju.

Smekám...

(Pavel Koukol, 23. 3. 2018 23:21)

Tato kniha je tak skvělá, že jsem se od ní nedokázal odtrhnout. Přečetl jsem ji na jeden zátah a tesknil jsem, že neni delší nebo že neni nějaká navazující kniha...

Nejlepší knížka ever

(Prue H., 11. 2. 2017 12:20)

Tak, právě jsem dočetla nejlepší knížku svýho života. Kdybyste napsal o 150 stran víc a vydal ste to v Americe, hravě strčíte do kapsy nějakýho Browna. Fakt mazec. Skoro se mi chce říct: přeplněný dějem. Exploze vědomostí. Příští tejden do toho jdu znovu. Už se těším.

100 bodů

(Monča, 29. 1. 2017 8:59)

Pane Hartmanne, fakt smekám. Dávám vám 100 bodů ze sta. Napínavé, chytré a provokativní. A taky krajně znepokojivé. Po dočetní mě to donutilo vstát, zapnout PC a fůru věcí si ověřit na internetu. V našem malém českém rybníčku jednou budete velká ryba :-)

Pecka

(Aneta Plodková, 19. 1. 2017 19:05)

Knížka se mi opravdu moc líbila. Na můj vkus je ale moc tenká. Klidně bych snesla i dalších 200 stran. Její znepokojivé poselství mi hlavou vrtalo ještě dlouho.